Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dům a zahrada

Letošní rok - 2011 byl ve jménu změn.

Netušili jsme však, že změn k naší nespokojenosti.Naše dvě firmy.......okna VEKRA Praha a Plzeň a zednická firma LOPATA  Plzeň, najatí panem HAVLÍČKEM-HST STAV, taktéž z Plzně nám ukázaly, jak to NEMÁ VYPADAT!

Fotografie s popisky.......které ani nebudou potřeba sem dodám během několika dní, aby člověk neznalý věděl, na koho  se NEMÁ obrátit!

Terasa nefunkční, schody ke vchodu nepouživatelné, dokonce nebezpečné, atd.

Okna byla zaměřená o několik centimetrů větší technikem z pražské Vekry, takže díky němu nám byla zbytečně bourána  část domu, montéry plzeňské Vekry nám byly křivě usazené parapety v bytě, po zednících nám odpadající špalety v místnostech.

Pozednické firmě Lopata, najaté firmou HST stav jednatelem panem Jaroslavem Havlíčkem, je poničená zámková dlažba kolem domu, zaneřáděné zábradlí a plaňky  fasádní barvou, máme již rezavou  konstrukci vchodového schodiště ( pozn.nově udělaná v červnu 2011, hned dvakrát opravovaná, avšak bez lepšího výsledku- stojí za to podívat se na " umění " svařování  ), oštípaná nová dlažba na schodech, okapy mají menší rozměr, než jsou háky, v kterých sedí.

Hrbolatá fasáda, na terase nastavená, dole nezakončená, na terase stěrka použitá do interiérů, takže se nám krááásně vyplavuje na plechy, kde se opět usazuje........a tak bych mohla  a budu pokračovat, až mi vyjde chvilka času.

Vše doplním fotografiemi, kterým mám opravdu požehnaně...přibližně 500.Jsou to doslova perličky, ze kterých by bylo pro nezasvěceného člověka opravdu veselé a vtipné video k pobavení.

Byly pro nás zároveň důkazy, kdy nám bylo účtováno něco, co se zde vůbec neprovádělo.Naštěstí fotografie nelžou, a tak jsme po jejich předložení neplatili za údajné práce, materiál, atd.

Okna se začala měnit 6.2.2011 a se zednickou firmou jsme po měsíční prodlevě sami ukončili spolupráci v polovině června 2011.

 

Dům a zahrada

Datum: 5. 8. 2008
Fotografií: 0
Složek: 0
Komentářů: 0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vekra

(Ludmila, 17. 8. 2017 13:53)

S fa Vera mám ty samé špatně zkušenosti.

jsi úžasná

(helena, 19. 5. 2014 19:11)

určitě všechno projektuješ, klobouk dolu, ale všechno už máš určitě hotové, zdravím a přeji Ti ať máš pořád dost energie.